מדיניות פרטיות

משלוח לנקודת איסוף ב 19₪ בתיאום איתנו. בהזמנה מעל 220₪ המשלוח לכתובתכם בחינם.

מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות

פלטפורמת דקל מוצרי נייר-פייפרבלנקס ישראל

עדכון אחרון: אוקטובר 2021.

ההרשמה לדקל מוצרי נייר וכן כל משא ומתן או התעניינות ברכישת מוצרים עשויים להיות כרוכים במסירה של פרטים אישיים, ובכלל זה שם מלא, כתובת מגורים, מספר תעודת זהות, מספר טלפון נייד, וכתובת דואר אלקטרוני. מסירת פרטים אלה מהווה הסכמה של המשתמש לקבל מדקל מוצרי נייר הודעות, מסרים שיווקיים ועדכונים באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות מסרונים לטלפון הנייד או בדרך דיגיטלית אחרת.

דקל מוצרי נייר לא תעשה שימוש מסחרי בפרטים שימסרו לה על ידי לקוחות או על ידי מי שנכנס לאתר זה, והיא תנהג בפרטים אלה בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981. הנתונים שנאספו יישמרו במאגר המידע של החברה. החוק אינו מחייב אותך למסור את המידע, אולם חלק מהשירותים המוצעים באתר לא יהיו זמינים ללא מסירת מידע. על-פי חוק הגנת הפרטיות כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למחוק אותו. פנייה כזאת יש להפנות אל yonadav@prelude.co.il או בטלפון שמספרו 050-2005955 בנוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך, אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע.

דקל מוצרי נייר נוקטת בכל האמצעים הסבירים, כפי שהיא מוצאת לנכון, על מנת לשמר את בטיחות הגישה לאתר. מובהר עם זאת, כי הסיכון הכרוך בשימוש באתר מוטל על הנכנסים אליו ודקל מוצרי נייר לא תישא באחריות כלשהי לכל תקלה בתעבורה של נתוני התקשורת ולכל דליפה של מידע עקב מעשה זדון או רשלנות של צד שלישי כלשהו, או עקב פריצה לאתר, אלא אם הדבר נגרם כתוצאה מרשלנותה של דקל מוצרי נייר.

על מנת לשפר את התוכן באתר שלה ולהתאימו לצורכי הנכנסים לאתר, ועל מנת להתאים למשתמשים מסרים ותכנים פרסומיים, דקל מוצרי נייר עשויה להשתמש בטכנולוגיית מעקב על מנת לאסוף מידע באופן בלתי מזהה, כגון סוגי דפדפנים, מערכות הפעלה, זמן גישה לאתרים וכיוצא באלה. טכנולוגיית מעקב זו עשויה להכיל קבצי מידע שנשלחים לדפדפנים ונשמרים על גבי כונן המחשב של המשתמש ("קוקיז"), אולם זאת מבלי לאפשר לזהות את המשתמש.

כמו כן, אתר זה עשוי לעשות שימוש בפעולות תיעוד שונות שמאפשרות לתעד הקשות עכבר, תנועות עכבר, גלילת עמודים והקלדת טקסט לתוך טפסים מקוונים. המידע שייאסף בדרך זו אינו כולל פרטים בנקאיים או כל מידע אישי רגיש אחר. המידע שייאסף בפעולות אלה ישמש לשיפור הנגישות והשימוש באתר שלנו. המידע שייאסף ישמר לצורך איסוף וניתוח סטטיסטיים, והוא לא יועבר לשום גורם אחר.

מערכת הסליקה של אתר דקל מוצרי נייר מופעלת על ידי חברת iCredit בע"מ שפועלת על פי תקן אבטחה PCI-DSS

לתגובות, שאלות, בירורים והצעות בנוגע למדיניות הפרטיות של דקל מוצרי נייר הנכם יכולים ליצור קשר עם החברה באמצעות משלוח דוא"ל לכתובת Yonadav@prelude.co.il .

פרטים נוספים על מדיניות הפרטיות שלנו

מדוע דקל מוצרי נייר אוספת נתונים אישיים וכיצד היא משתמשת בהם?

דקל מוצרי נייר אוספת נתונים אישיים ומשתמשת בהם אך ורק למטרה שלשמה הם נמסרו, ועשויה להשתמש בנתונים האישיים שלך למטרות הבאות, כולן או חלקן:

 • טיפול בהזמנות – על מנת לטפל בהזמנות שלך ולבצען וכדי ליידע אותך לגבי מצב ההזמנות שלך.
 • ניהול חשבון לקוח – על מנת ליצור עבורך חשבון לקוח אצלנו ולנהלו, וכדי לבצע פעולות מסויימות כגון תכניות נאמנות לקוח או תכניות פרסים המקושרות לחשבונך.
 • שירות ללקוח – על מנת לספק לך שירות לקוח, ובכלל זה תשובה לפניותיך, תלונות, ומשובים כלליים על מוצרינו. השירות ללקוח עשוי להנתן בצורות תקשורת שונות, לרבות באמצעות דואר אלקטרוני, מכתבים או טלפון.
 • תקשורת פעילה עם לקוחות – על מנת לערב אותך באופן פעיל יותר במוצרים ובשירותים שלנו. לצורך זה אנו עשויים להשתמש בתוכן שנוצר על ידי הלקוח או לפרסמו.
 • התאמה אישית – דקל מוצרי נייר עשויה לשלב נתונים אישיים שלך שנאספו ממקור אחד (כמו למשל אתר אינטרנט) עם נתונים שנאספו ממקור אחר (כמו למשל התרחשות שמחוץ לרשת). אמצעי זה יקנה לדקל מוצרי נייר תפישת לקוח שלמה יותר, שתאפשר לתת לך שירות משופר שיותאם יותר לצרכיך, והוא יופעל בין השאר בהקשר לעניינים הבאים:

  אתרי אינטרנט – כדי לשפר את חוויית הגלישה שלך ולהתאימה לצרכיך, תוך שימוש במידע הכולל בין השאר נתוני כניסה לחשבון, נתונים טכניים של המחשב, ו/או נתוני גלישה קודמים.

  מוצרים – כדי לשפר את מוצריה של דקל מוצרי נייר, להתאימם לצרכיך וליצור רעיונות חדשים למוצרים. בהקשר זה יכללו נתונים דמוגרפיים, נתונים על מאפייני לקוח ומשובים של לקוחות, ועוד

  פרסום המבוסס על תחומי ענין – כדי למסור לך פרסומים המותאמים לתחומי הענין שלך. דרך אחת שבה דקל מוצרי נייר עושה זאת היא להתאים פעילויות או מידע שנאסף באתר דקל מוצרי נייר עם נתונים שלך שנאספו מאתרים של צדדים שלישיים (משמע, התאמת מידע). סוג זה של פרסום ידוע גם כ"פרסום מבוסס התנהגות רשת" או "פרסום ממוקד". התאמה אישית זאת מבוצעת על ידי קבצי "קוקיז" או טכנולוגיות דומות.
 • מסרים שיווקיים –  כדי למסור לך מסרים שיווקיים במקרים שבהם הסכמת לקבלם (לרבות מידע אודות קל מוצרי נייר, מוצריה ושירותיה, תחרויות ומבצעי קידום מכירות). מסרים אלה יכולים להמסר באמצעים אלקטרוניים (כמו למשל הודעות טקסט, דואר אלקטרוני ופרסום מקוון) ובאמצעות הדואר.

  אם הסכמת לקבל הודעות טקסט, תחול עליהן המדיניות של ספק שירותי הטלפון הנייד שלך, שעשוי לחייב בגינה בתשלום.

תכוניות שיתוף ויראלי ברשתדקל מוצרי נייר עשויה להשתמש בנתונים אישיים שלך על מנת להציע לך תכוניות שיתוף ויראלי ברשת, כמו למשל תוכנת "ספר לחבר" שבה הנך יכול לשתף עם משפחה וחברים ידיעות מסויימות, מידע על מוצרים, קידומי מכירות או תוכן אחר.

השימוש בתכונית זו יהיה כרוך באיסוף ושימוש בנתוני קשר אישיים (כמו למשל שמות, וכתובת דוא"ל) כדי שהודעה מסויימת או תוכן מסויים יועברו לנמעניהם.

0
  0
  עגלת הקניות שלך
  העגלה שלך ריקה :(בחזרה לחנות
   חישוב משלוח
   הפעלת קופון